Říjen 2014

29.10. 2014| ?. den

29. října 2014 v 15:08 Jídelníček
Váha: 80,5 kg

Dobré odpoledne slečny:*

Váha pomalounku, ale jistě klesá i přesto, že v poslední době požívám nadměrné množství vína :-D. Je to díky tomu, že jsem si našla nový okruh přátel a oni jsou samá akce, takže se prostě nedá odolat :-).

Můj život se mění k lepšímu, teda doufám, že to se to nějak nezvrtne... Nějak jsem našla chlapa, u kterýho konečně NĚCO cítím. To se u mě jen tak nevidí. Těžko se někomu zavážu, ale teď se mi to vážně začíná dařit.

U vás na blogách jsem nebyla strašně dlouho, mrzí mě to, nestíhám, nemám náladu a jsem celá taková divná, že ani nevím, o něčem mám vlastně psát.

Začala jsem si všímat, že postupem času se začínám měnit. Nejen vzhledově, ale hlavně povahově. Jsem strašně citlivý člověk a opravdu pociťuji ty změny, že mi začíná být spousta věcí úplně někde. Ty věci, kvůli kterým bych se byla před rokem schopna trápit několik dnů, týdnů, měsíců, už teď prostě neřeším a snažímse je přehlížet, než řešit. A zatím se to vyplácí :-). Některé části života není nutné nějak hrotit, prostě je lepší pár záležitostí hodit za hlavu a jít dál :-).

Nebojte se, i přesto, že sem nepíšu tak často jako dříve, tak se mého blogu jen tak nevzdám. Budu sem takhle čas od času přidávat, jak se mi vede. Beztak se potom potřebuju podívat zpátky, jak jsem na tom byla dříve a jak jsem na tom teď.

DĚKUJU, ŽE TU POŘÁD JSTE :*

8.10. 2014| ?. den

8. října 2014 v 17:41 Jídelníček
Váha: 82,4 kg :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Snídaně: Mysli, pudink, oříšky, banán

Svačina: Banán

Oběd: 3 žitné chleby, lučina, šunka

Svačina+ večeře: Pudink, mysli, slun. semínka, bílý jogurt, kakao

6.10. 2014| ?. den

6. října 2014 v 20:10 Jídelníček
Váha: 83, 3 kg

Snídaně: Pudink s oříškama a kakaem (byla jsem před nákupem :-D)

Svačina: Žitný chléb se šunkou a sýrem, lučina

Oběd: Žitný chléb se šunkou a sýrem, okurka, paprika, lučina

Svačina: ---

Večeře: Chléb se šunkou a ementálem, lučina, okurka, paprika rajče, mozzarella

Čauky :*

Dneska hezky jednostranný jídelníček. Jen díky tomu, že jsem byla celý den mimo, na cestách, a celá svačina mi musela vystačit na celý den, protože jsem si nemohla nikam odskočit... Nikde nic nebylo... To je na dlouhé vyprávění :D.

Dnes jsem se vážila a mám 83,3 Kg. To znamená, že jsem neudělala žádný pořádný postup, ale naopak :(. Ale stále se snažím, nebojte nic, já se nedám!!!

1.10. 2014| ?. den

1. října 2014 v 18:15 Jídelníček
Hezký večer dámy :*

A co se nestalo?
Za prvé, jsem nemocná, ale o to by tak ani nešlo. Mám horečku, s prominutím- kašel jako prase a ještě ke všemu jsem to dostala. Moje měsíčky si vybrali opět tu nejlepší chvíli a přišli v plném zastoupení :D:D:D. No horor prostě, co vám budu povídat.

Mám šíleně chutě a jsem ještě ke všemu doma, takže mám příštup ke všem neřestem a cpu se jak čuně.

Můj dnešní jídelníček se možná ani nedá nazvat jídelníčkem, protože...

Za dnešek jsem snědla mysli s mlékem, 2 blumy, půlku tvarohu, kakao a pudink. Potom jsem si udělala pudink ještě k obědu- to abych toho pudinku neměla málo. Potom jsem si nějak kolem třetí odpledne dala jakoby oběd, abych moje tělo neošidila o vitamíny (jasně)... Takže jsem si udělala kuřecí hezky s houbama, mozzarellou a žitným chlebem. V pohodě. Jenže potom jsem dostala tak nehoráznou chuť na něco sladkého, tak jsem si udělala kafe a k tomu jsem si dala tvaroh- mysli- mléko- kakao a oříšky. TY VOLE :D. To je strašný, hrůza. Potom všem jsem se cítila tak šíleně přejedená, že jsem si chtěla odhřešit své hříchy, tak jsem si šla NEMOCNÁ (blázen) zacvičit na orbitreku na nějakých 20 minut. Mému sebevědomí to nepomohlo a je mi navíc ještě hůř :D. Tenhle článek prosím snad ani nekomentujte, už tak se cítím šíleně a na váhu jsem pořád nevlezla. Jestli jsem přibrala 2 kila, tak to bude ještě v pohodě. Jestli 4, jdu se zahrabat. Bože.

- článek k ničemu, ale aspoň vidíte, jak na tom doopravdy jsem. Moje jídelníčky nejsou stále tak úžasně nalajnované :-))))