Listopad 2014

23.11. 2014| ?. den

23. listopadu 2014 v 18:35 Jídelníček
Čauky slečny :*

Hlásím se opět téměř po měsíci, protože ani nemám potřebuju se nějak hlásit častěji. Zavedla jsem si deníček, do kterého píšu vlastně úplně všechno a vypisuji svou zlost, takže každé třetí slovo je sprosté :D... Pomáhá to, věřte mi!

Toho, už MÉHO, muže si pořád držím. Jsme spolu momentálně vlastně jen pár dní, tamto se prý nepočítalo... Blbeček!:D To nejlepší co na našem vztahu je to, že jsme absolutně, ale absolutně ve všem rozdílní. Já mám něco ráda- on to nesnáší a naopak. Možná si myslíte, že se to nedá vydržet, ale ono je to tak luxusně luxusní, že to jinak říct nejde. Nemůžeme se domluvit na jaký film se podíváme, já mám pořád optimistickou náladu a on je zatvrzený bručoun všech bručounů, takže mu tu náladu musím neustále zlepšovat. Nejsem vůbec holka podle jeho představ a on není chlap podle mých představ. Přes ty všechny rozdíly si neuvěřitelně rozumíme a pořád to řešíme, protože je to opravdu neuvěřitelný, jak si dvě tak rozdílně osoby mohou sednout.

A teď ke mně samotné.

Má váha pořád stojí. Houpe se dvě kila nahoru, dvě kila dolů. A víte co? Je mi to jedno! Cvičím, jím zdravě, sexuálně žiju :D, piju alkohol, tančím, poslouchám hudbu, relaxuju, bavím se... Je mi fajn! Vážně jee mi fajn! Tuhle větu jsem tak sakramentsky dlouho nepoužila, že tomu sama nemohu uvěřit. Poslední dobou se cítím úplně jinak než před pár týdny, měsíci, roky... A já věřím, že mi to vydrží!

Mějte se krásně, užívejte života a pochmurné podzimního hnusného počasí. Pa :-*
-Zase se ozvu, nebojte.