Únor 2016

27.2. 2016 | Jak mi to jde?

27. února 2016 v 12:49
Ahoj všichni,

taaaakže, od prvního- posledního článku se událo několik věcí. Opravdu se snažím a myslím si, že mi to i jde. Do té doby jsem nejedla nějak extra špatně, ale bohužel, když se vracím na víkend od přítele domů k rodičům, tak je to zlo. Mamka vaří strašně špatně a já prostě občas neodolala.

Momentálně se nevážím, protože mám váhu u rodičů, ale cítím se mnohem lépe. Necvíčím, protože jsem to dostala (pro rýpaly, moje menstruace je opravdu těžká a bolestivá, nejsem schopná ničeho :D a všechny nesnáším, dokonce i sebe :D).

Hlavní je, že se cítím lépe a děkuji za každou podporu. Držím vám všem palce s hubnutím nebo přibíráním <3

papapa

I'm back, again!

22. února 2016 v 18:24 Ostatní
Ahoj všichni,

jooo, jsem zase tady a už to vážně není sranda :D.

Od té doby, co kašlo na blog a mám přítele, mám 10 kilo nahoře. Teď jsem se vážila a mám 91, 4 kg. Joooo, jsem zase špek jako prase a musíme s tím něco udělat, ano, MY. Já vás k tomu potřebuji, vás a vaší podporu.

Takže, každý den jím hořkou čokoládu (jo Týno, to musí přestat, holka :D). Každý den snídám ovesnou kaši se zakysanou smetanou, medem, oříšky, blablABLA.... Žádný takový.

Teď budou mé "snídaničky" vypadat tak, že ovesná kaše bude vážená, bude jí málo, max. lžička medu a prostě se budu hlídat.

A co oběd? Žádné přílohy, jen maso, zelenina, maso, zelenina, maso, zelenina. Víc ani ťuk!!

večeře? Maso, zelenina, maso, zelenina! :D

Žádné ovoce před spaním, žádné jablíčka a banánky, jede se znova. Jsem plně odhodlaná.