Jídelníček

10.8.2015 1. den

10. srpna 2015 v 21:58
Kafe, okurka, activia, para ořechy, banán

salát s kuřecím masem

vepřové, brambory, dresink, cibule, okurka

HODNĚ MÁLO VODY, ZÍTRA MUSÍM MAKAT!

NECVIČILA JSEM!

23.11. 2014| ?. den

23. listopadu 2014 v 18:35
Čauky slečny :*

Hlásím se opět téměř po měsíci, protože ani nemám potřebuju se nějak hlásit častěji. Zavedla jsem si deníček, do kterého píšu vlastně úplně všechno a vypisuji svou zlost, takže každé třetí slovo je sprosté :D... Pomáhá to, věřte mi!

Toho, už MÉHO, muže si pořád držím. Jsme spolu momentálně vlastně jen pár dní, tamto se prý nepočítalo... Blbeček!:D To nejlepší co na našem vztahu je to, že jsme absolutně, ale absolutně ve všem rozdílní. Já mám něco ráda- on to nesnáší a naopak. Možná si myslíte, že se to nedá vydržet, ale ono je to tak luxusně luxusní, že to jinak říct nejde. Nemůžeme se domluvit na jaký film se podíváme, já mám pořád optimistickou náladu a on je zatvrzený bručoun všech bručounů, takže mu tu náladu musím neustále zlepšovat. Nejsem vůbec holka podle jeho představ a on není chlap podle mých představ. Přes ty všechny rozdíly si neuvěřitelně rozumíme a pořád to řešíme, protože je to opravdu neuvěřitelný, jak si dvě tak rozdílně osoby mohou sednout.

A teď ke mně samotné.

Má váha pořád stojí. Houpe se dvě kila nahoru, dvě kila dolů. A víte co? Je mi to jedno! Cvičím, jím zdravě, sexuálně žiju :D, piju alkohol, tančím, poslouchám hudbu, relaxuju, bavím se... Je mi fajn! Vážně jee mi fajn! Tuhle větu jsem tak sakramentsky dlouho nepoužila, že tomu sama nemohu uvěřit. Poslední dobou se cítím úplně jinak než před pár týdny, měsíci, roky... A já věřím, že mi to vydrží!

Mějte se krásně, užívejte života a pochmurné podzimního hnusného počasí. Pa :-*
-Zase se ozvu, nebojte.

29.10. 2014| ?. den

29. října 2014 v 15:08
Váha: 80,5 kg

Dobré odpoledne slečny:*

Váha pomalounku, ale jistě klesá i přesto, že v poslední době požívám nadměrné množství vína :-D. Je to díky tomu, že jsem si našla nový okruh přátel a oni jsou samá akce, takže se prostě nedá odolat :-).

Můj život se mění k lepšímu, teda doufám, že to se to nějak nezvrtne... Nějak jsem našla chlapa, u kterýho konečně NĚCO cítím. To se u mě jen tak nevidí. Těžko se někomu zavážu, ale teď se mi to vážně začíná dařit.

U vás na blogách jsem nebyla strašně dlouho, mrzí mě to, nestíhám, nemám náladu a jsem celá taková divná, že ani nevím, o něčem mám vlastně psát.

Začala jsem si všímat, že postupem času se začínám měnit. Nejen vzhledově, ale hlavně povahově. Jsem strašně citlivý člověk a opravdu pociťuji ty změny, že mi začíná být spousta věcí úplně někde. Ty věci, kvůli kterým bych se byla před rokem schopna trápit několik dnů, týdnů, měsíců, už teď prostě neřeším a snažímse je přehlížet, než řešit. A zatím se to vyplácí :-). Některé části života není nutné nějak hrotit, prostě je lepší pár záležitostí hodit za hlavu a jít dál :-).

Nebojte se, i přesto, že sem nepíšu tak často jako dříve, tak se mého blogu jen tak nevzdám. Budu sem takhle čas od času přidávat, jak se mi vede. Beztak se potom potřebuju podívat zpátky, jak jsem na tom byla dříve a jak jsem na tom teď.

DĚKUJU, ŽE TU POŘÁD JSTE :*

8.10. 2014| ?. den

8. října 2014 v 17:41
Váha: 82,4 kg :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Snídaně: Mysli, pudink, oříšky, banán

Svačina: Banán

Oběd: 3 žitné chleby, lučina, šunka

Svačina+ večeře: Pudink, mysli, slun. semínka, bílý jogurt, kakao

6.10. 2014| ?. den

6. října 2014 v 20:10
Váha: 83, 3 kg

Snídaně: Pudink s oříškama a kakaem (byla jsem před nákupem :-D)

Svačina: Žitný chléb se šunkou a sýrem, lučina

Oběd: Žitný chléb se šunkou a sýrem, okurka, paprika, lučina

Svačina: ---

Večeře: Chléb se šunkou a ementálem, lučina, okurka, paprika rajče, mozzarella

Čauky :*

Dneska hezky jednostranný jídelníček. Jen díky tomu, že jsem byla celý den mimo, na cestách, a celá svačina mi musela vystačit na celý den, protože jsem si nemohla nikam odskočit... Nikde nic nebylo... To je na dlouhé vyprávění :D.

Dnes jsem se vážila a mám 83,3 Kg. To znamená, že jsem neudělala žádný pořádný postup, ale naopak :(. Ale stále se snažím, nebojte nic, já se nedám!!!

1.10. 2014| ?. den

1. října 2014 v 18:15
Hezký večer dámy :*

A co se nestalo?
Za prvé, jsem nemocná, ale o to by tak ani nešlo. Mám horečku, s prominutím- kašel jako prase a ještě ke všemu jsem to dostala. Moje měsíčky si vybrali opět tu nejlepší chvíli a přišli v plném zastoupení :D:D:D. No horor prostě, co vám budu povídat.

Mám šíleně chutě a jsem ještě ke všemu doma, takže mám příštup ke všem neřestem a cpu se jak čuně.

Můj dnešní jídelníček se možná ani nedá nazvat jídelníčkem, protože...

Za dnešek jsem snědla mysli s mlékem, 2 blumy, půlku tvarohu, kakao a pudink. Potom jsem si udělala pudink ještě k obědu- to abych toho pudinku neměla málo. Potom jsem si nějak kolem třetí odpledne dala jakoby oběd, abych moje tělo neošidila o vitamíny (jasně)... Takže jsem si udělala kuřecí hezky s houbama, mozzarellou a žitným chlebem. V pohodě. Jenže potom jsem dostala tak nehoráznou chuť na něco sladkého, tak jsem si udělala kafe a k tomu jsem si dala tvaroh- mysli- mléko- kakao a oříšky. TY VOLE :D. To je strašný, hrůza. Potom všem jsem se cítila tak šíleně přejedená, že jsem si chtěla odhřešit své hříchy, tak jsem si šla NEMOCNÁ (blázen) zacvičit na orbitreku na nějakých 20 minut. Mému sebevědomí to nepomohlo a je mi navíc ještě hůř :D. Tenhle článek prosím snad ani nekomentujte, už tak se cítím šíleně a na váhu jsem pořád nevlezla. Jestli jsem přibrala 2 kila, tak to bude ještě v pohodě. Jestli 4, jdu se zahrabat. Bože.

- článek k ničemu, ale aspoň vidíte, jak na tom doopravdy jsem. Moje jídelníčky nejsou stále tak úžasně nalajnované :-))))

27.9. 2014| ?. den

28. září 2014 v 0:25
Čauky hubeňouři :-*

Jestli to jde s váhou opravdu nevím, jak už jsem psala v předchozím článku, nějak se nedokážu odhodlat stoupnout na váhu.
Spousta lidí v okolí, vlastně každý, mi říká, jak jsem se šíleně změnila. Je to sice úžasný pocit, ale když to slyšíte minimálně 2x za den, a to nepřeháním, tak už to člověku leze na nervy a já nevím jestli mám poděkovat nebo jestli se jen tak ušklíbnout. To jsou problémy... Já vím :-D.

Mimochodem moje velikost už je 40, občas 42. Kalhoty jenom 40, ale když jde o sáčka, tak spíše 42, abych to měla ležérnější. Sice mám poslední dobou pocit, že mi všude něco leze, ale to už je jen o tom, že jsem si zvykla na rychlý úbytek váhy a začínám si pomalu zvykat na mé tělo, jako takové. Už mi hold na mě bude vadit, a vadí, každá nedokonalost a "falda".

Strašně jsem si oblíbila nošení šatů, cítím se v nich více štíhlejší a charismatičtější, nevím proč, ale je to tak. Černé punčocháče, šatky a bundička nebo džíska... To je prostě moje.

Nejvíce mě dostává, že mi i CHLAPI, ano chlapi, chválí, že mám neobyčejný styl oblékání. Od chlapů je to zvláštní slyšet, když mi pochválí boty nebo džíny :-D :-D :-D.

Ale na druhou stranu mi kolegyně řekla, že mi to sluší a k tomu dodala "Važ si toho, že ti to říká ženská, protože ženský jsou mrchy, takže jen závidí a nikdy ti neřeknou, i když vypadáš sebelíp, že ti to sluší". Tohle mě dostalo a nejhorší na tom je, že je to pravda. Ženský opravdu nedokážou (až na pár výjimek... Kamarádky apod.) říct druhé, že je to kus :-D. Ale já zase ráda chválím.... No to je jedno.

Jen jsem chtěla popsat můj nynejší, pozitivní přístup. Abyste věděli jak se cítím a tak, znáte to.

Tak pa :-*

Snídaně: Mysli, pudink, tvaroh, oříšky (kešu, arašídy), skořice, bluma

Svačina: ---

Oběd: Kuřecí, houby, česnek, cibule, sýr

Svačina: Tvaroh, hrst mysli, oříšky, mléko (:-/ chutě před m.)

Večeře: Kuřecí, houby, česnek, cibule, brokolice, mrkev, špenát

26.9. 2014| ?. den

26. září 2014 v 17:52
Snídaně: Mysli s mlékem, oříšky, tvaroh

Svačina: ---

Oběd: Clz špagety s krevetami a dušenou zeleninou, sýr

Svačina: Žitný chléb, plátek dětské šunky, plátek sýra

Večeře: Těstoviny s krevetami a zeleninou

25.9. 2014

25. září 2014 v 14:55
Čauky :*

Omlouvám se za mou nepřítomnost, ale měla jsem toho opravdu moc.
Na váhu už jsem nevlezla měsíc, celkem se bojím, že kvůli mému nedostatečnému cvičení váha stoupla. Je to v háji a nějak se necítím na to, znovu se na váhu postavit :-/. Stále si říká "tak až ráno..." a podobně, ale ráno nemám odvahu a tak to znovu oddaluji, hrůza!!

Budu se opět snažit přidávat jídelníčky, tak zítra, pa :*

3.9. 2014

3. září 2014 v 19:31
Snídaně: Pudink, mysli, oříšky, banán, broskeev

Svačina: 2 banány, malá broskev

Oběd: Závin s fazolovými lusky, zelenina

Svačina: Lupínky s mlékem, oříšky, kakao

Večeře: Clz špagety, kuřecí, houby, mrkev, plátek eidamu, cibule

... Nestíhačka, promiňte mi
 
 

Reklama