Ostatní

I'm back, again!

22. února 2016 v 18:24
Ahoj všichni,

jooo, jsem zase tady a už to vážně není sranda :D.

Od té doby, co kašlo na blog a mám přítele, mám 10 kilo nahoře. Teď jsem se vážila a mám 91, 4 kg. Joooo, jsem zase špek jako prase a musíme s tím něco udělat, ano, MY. Já vás k tomu potřebuji, vás a vaší podporu.

Takže, každý den jím hořkou čokoládu (jo Týno, to musí přestat, holka :D). Každý den snídám ovesnou kaši se zakysanou smetanou, medem, oříšky, blablABLA.... Žádný takový.

Teď budou mé "snídaničky" vypadat tak, že ovesná kaše bude vážená, bude jí málo, max. lžička medu a prostě se budu hlídat.

A co oběd? Žádné přílohy, jen maso, zelenina, maso, zelenina, maso, zelenina. Víc ani ťuk!!

večeře? Maso, zelenina, maso, zelenina! :D

Žádné ovoce před spaním, žádné jablíčka a banánky, jede se znova. Jsem plně odhodlaná.

Nový DRUHÝ začátek

10. srpna 2015 v 17:40
Zdravím všechny, jsem zpátky... A hádejte proč :D

Já si totiž blbeček myslela, že když na všechno začnu kašlat, že se má váha udrží na stejném čísle. OMYL! OBŘÍ MEGAOBROVSKÝ GIGANTNÍ OMYL!
Přibrala jsem 10 kilo, takže má váha už není nějakých 80, ale dost se blíží k 90 a já už nechci znovu podstupovat ten obří boj.

... Takže tačnu zlehoučka...

Začala jsem cvičit powerlifting (dřep, bench, mrtvý tah) tudíž jsem nabrala HODNĚ svalové hmoty.

S tím přítelem, jak jsem psala v posledním článku, jsme stále spolu <3... vážně :))))

Budu se snažit sem každý týden psát, jak jsem na tom a tak. PODPOŘTE MĚ PROSÍM :( Jsem na sebe totiž neskutečně nasraná.

Pa :*

Liebster Award

30. června 2014 v 13:03
Krásný den :-).

Dnes jsem se mrkla do komentářu a Jess mě nominovala do tohoto... Řetězce? Děkuji :-*

Sice o sobě nerada píšu a zmiňuji se, ale co, svět se nezboří :-).

- povězte o sobě 10 věcí
- odpovězte na 10 otázek blogerky/blogera, který vás nominoval
- nominujte 5 blogerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů
- vymyslete 10 otázek, pro ty, které budete nominovat
- informujte blogery o tom, že jste je nominovali

Povězte o sobě 10 věcí:
1) Jsem modrooká blondýna.

2) Občas, vždy, jsem tvrdohlavá a nedokážu si přiznat svou chybu. Většinou i když vím, že ten druhý má pravdu, hádám se s ním do té doby, než ustoupí. :-D

3) Mám ráda staré filmy, které mají své osobité kouzlo a atmosféru, jako třeba filmy s Cary Grantem. :-*

4) Nebýt jedné věty, kterou mi řekla jedna kamarádky mé kamarádky, nikdy bych se k hubnutí nedostala, takže jí vlastně ještě možná poděkuju. Ta věty zněla "Když jsem tě viděla naposled, nebyla jsi takhle tlustá". Z toho vychází, že občas i lidé kteří jsou zralí na profackování, jsou užiteční!

5) Když jsem se narodila měla jsem 4,5 kg.

6) V 7- mi letech jsem vážila 42 kg.

7) Maminka říkala, že jsem jako dítě pořád brečela a aby mně umlčeli na nákupu, dali mi do pusy zmrzlinový kornout a já jsem v mžiku zmmlkla. Pak se diví, že je ze mně koule. :-D

8) Když jsem se narodila nemohla jsem hýbat pravou ručičkou. Doktoři rodičům řekli, že je jen malá šance na to, že bych s ní ještě někdy pohnula. Naši semnou jezdili každý den 20km na rehabilitace a teď tu ruku mám ještě silnější než druhou :-).

9) Mám strach z cizího prostředí. Když jedu třeba k někomu na návštěvu a nebo když jsem nastupovala na školu, nemohla jsem to překousnout, nebyla jsem ve své kůži.

10) Ironií devátého bodu je to, že miluji cestování a změnu prostředí. Na druhým konci světa mně ale nikdo nezná, tudíž je to opět něco jiného :-).
.... Uff

Otázky:
1) Jak se ti daří poslední 4 týdny?: Co se týče hubnutí, bída. Jinak se mám dobře :-).

2) Co vidíš, když se podívat do zrcadla?: Vidím člověka, který se snaží jít za svým cílem a chce přesvědčit ostatní, že to prostě dotáhne až dokonce.

3) Jaká je tvá nejoblíbenější činnost?: Hra na kytaru a zpívání, nejlepší relax.

4) Co děláš večer těsně před spaním a ráno po probuzení?: Bude to znít asi strašně, ale jdu si zakouřit. Jediný zlozvyk, kterého se zatím, bohužel, nechci zbavit.

5) Věříš na nějaké nadpřirozené síly předmětů, například talismany?: Já si myslím, že pokud bych si koupila talisman a měla bych před sebou nějakou důležitou záležitost, ať nějaký test a nebo pracovní výkon, cítila bych se jistější. Podle mně je to jen o psychice člověka, jak ten cotyčný dokáže věřit sám v sebe.

6) Chybí ti něco k tobě, abys byla šťastná?: Spousta věcí, ale je to spíš vrtání se v minulosti a v porování s problémy ostatních jsem vlastně šťastný člověk. Tudíž odpovídám ne.

7) Jaký máš recept na štěstí?: Podle mně je každý svého štěstí tvůrce, tudíž být stále optimista a vidět věci jen a jen v dobrém světle. Uvidíš, že ti to hodně zlepší život. :-)

8) Máš doma nějaké zvířátko?: Ano, mám :-).

9) Máš radši pobyt na sluníčku nebo ve stínu?: Jednoznačně ve stínu.

10) Jak by vypadala tvoje vysněná dovolená?: Určitě apartmá pro dva, hotelová služba, která by přiběhla na zazvonění zvonečku na nočním stolku. Kosmopolitan a martini na soukromé pláži s bílým pískem. Kolem by bylo spousta obchodů s oblečením, aaa :-D. Jsem si to úplně představila :-D.

Nominuji:

Otázky pro Vás:
1) Jaké jídlo máte nejraději?
2) Věková skupina mužů, kteří vás přitahují?
3) Máte z něčeho fóbii? Co vám nahání husí kůži?
4) Máte ve svém životě člověka, za kterého by jste byli schopni položit vlastní život?
5) Jeli by jste radši v moři, nebo na hory?
6) Co považujete za svůj životní cíl?
7) Jaký je váš životní úspěch? Jste na sebe pyšní? :-)
8) Hrajete na nějaký hudební nástroj, zpíváte?
9) Oblékáte se spíše elegantně, nebo sportovně? A co se vám líbí za styl oblékání?
10) Jakou hudbu preferujete?

Dalo mi to zabrat, ale zvládla jsem to. Ještě jednou děkuji Jess za nominace a vy se s tím poperte :-).

V kůži obézního člověka

25. března 2014 v 11:42 | Tyn
Rozhodla jsem se, jelikož trávím teď doma spoustu času a nemám co na práci, že vám napíšu takové shrnutí, co vše zahrnuje být obézním člověkem a nebo člověkem se silnou nadváhou.

Nebude to asi nic moc počtení. Jak už jsem vám sem někdy psala, já se vůbec necítím, že bych byla celá obalená jen tukem. Ale bohužel to tak je.

Napíšu vám pár odrážek, které vám shrnou například mé problematické chvíle a co je pro mně, jako obézního člověka, dost těžké. Také to, co si na sebe můžu obléknout a co ne a další.

  • Kolísavý tlak- Už od malička mám problémy s tlakem. Díky obezitě občas v létě nemůžu chodit ven, jelikož je mi na omdlení. Trošku se vystresuji, což je u mně normální, a hned se mi udělá špatně. Začně se mi "motat" hlava, mám závratě, černo před očima. Rutina, na kterou jsem si už zvykla.
  • Pocení- Nebudeme si nic nalhávat. Sice mám hubeňounkou kamarádku, která se potí jako prase a to váží asi 60kg, ale to je asi výjimka. Pocení u mně souvisí hlavně se stresem. Lehko se vystresuji, pak se potím, špatně se mi dýchá a celkově je mi špatně.
  • Únava- Dokud jsem nedodržovala pravidelný jídelníček, to znamená, že když jsem nejedla 5x denně, byla jsem strašně unavená. Přišla jsem domů a neměla jsem náladu na nic, byla jsem strašně vyčerpaná. Teď už je to ale vše jinka. Jídlo hodně souvisí s vaším životním stylem, ať chcete nebo ne.
  • Bolest zad- Tělo celý den nosí velkou zátěž, tak se nedivím, že čas od času mně strašně bolí za krkem nebo prostě celá záda.
  • Celulitida- Musím sice zaťukat, že na to, jaká jsem koule nemám tak velkou celulitidu, ani tolik rozsáhlé strie, ale přesto je to šílený pohled.
  • Celkový vzhled- Je to celkem ironické, ale já si dost zakládám na svém vzhledu. Když jdu po městě a koukám se na obtloustlé ženy, které si na sebe dokáží vzít světlé, obepnuté triko s krátkými rukávy, teď jim všude všechno leze a oni se vůbec nestydí, nechápu to. Já se snažím všechno zakrýt, i když to samozřejmě nejde, ale nesnáším ten pocit, když mi někde něco vylejzá a zařezává, či co. Nemůžu nosit mikiny, úpletové sáčka, svetry se světlými barvami, tílka (to je samozřejmost), trička s rukávem nad lokty (nepřipadá v úvahu) a mnoho dalších. |ZDE| jsem sestavila menší ukázku, co ráda nosím. Pokud je tu někdo takový, kdokoliv, kdo má problémy se svou postavou a neví jak se oblékat, ráda vám popřípadě s něčím poradím. :-)
  • Narudlá pleť- Nesnáším. Když si nedám makeup jsem červená. Mám sice pár pupínků a černých teček, asi jako každý, ale pleť problematickou nemám. Přesto jsem červené, díky kolísavému tlaku. Tudíž musím používat tuhý makeup, který někomu, díky své hutnosti, nemusí úplně vyhovovat. Jeho cena je velmi přijatelná.
  • Vlasy- Vlasy stažené do culíku? Nepřipadá v úvahu. Tím se ještě více zvýrazní silný a buclatý obličej, který celkovému vzhledu také moc nedodá. Lokny? U mně v žádném případě. Ještě více zvětší hlavu a člověk vypadá mnohem mohutnější. Dávám přednost vyžehleným vlasům s ofinou vyčesanou nahoru nějak takto, jelikož opticky krásně prodlouží obličej. A nebo si vlasy češu normálně na patku, jako plno lidí, ale mám tendenci si je pořád dávat nahoru.
Pravdo pravdoucí článek je za mnou a třeba jsem některé z vás něčím inspiriovala, nebo prostě jste se alespoň něco nového dozvěděli.

Chtěla jsem se s vámi podělit o mou každodenní rutinu, abych v tom nebyla sama. :-)
 
 

Reklama